Закупівля чаю Хмельницькою АЕС: Центр протидії корупції оскаржує тендер

Громадська організація “Центр протидії корупції” оскаржує закупівлю чаю на тендері, проведеного відокремленим підрозділом Хмельницької АЕС.

Про це повідомляє проєкт “УКР.АВ”, передає НГП.

У березні цього року ХАЕС організувала тендер на закупівлю чаю. Участь у вказаній закупівлі взяло чотири учасники серед яких були і ПП “БСП-ОВОЧІ” та ФОП  Тихонюк Людмила Володимирівна. За результатами аукціону, перемогу здобула підприємець, із яким “Енергоатом” уклав договір на суму 44 тис. 388 грн.

Проаналізувавши тендерні пропозиції, юристи ЦПК дійшли висновку, що вказані учасники закупівлі  узгоджували свої дії.

Так, ПП «БСП-ОВОЧІ» не завантажило у складі своєї тендерної пропозиції більшість документів, які вимагав Енергоатом. Завантажені документи, однак, не були засвідчені електронно-цифровим підписом, що мало стати однозначною підставою для відхилення пропозиції такого учасника навіть за умови найнижчої цінової пропозиції.

Також слід зазначити, що, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, ФОП Тихонюк Л.В. має контактний мобільний номер телефону: +380679568880. За даними моніторингового порталу Dozorro, вказаний номер мобільного телефону вказує також її суперник на вказаних торгах – ПП «БСП-ОВОЧІ». Окрім того, останній зазначив контактною електронною скринькою: optpolonnetihonyukl@gmail.com, яка вочевидь містить у своїй назві прізвище суперника.

Наразі Центр протидії корупції звернувся до Антимонопольного комітету України.