З початку 2020 року на Львівщині зареєстрували 92 тис. земельних ділянок

Упродовж 2020 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстровано 92384 земельних ділянок в Національній кадастровій системі.

Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру. З цієї кількості, лише впродовж останнього місяця, було зареєстровано понад 10 тисяч земельних ділянок.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється працівниками постійно. Це забезпечує якісне та оперативне надання послуг громадянам, мінімізує кількість контактів з чиновниками, сприяє встановленню прозорих земельних відносин в Україні», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, цьогоріч (станом на 18 вересня), до територіальних органів Львівської області надійшло понад 152 тис. (152107) заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 150 тис. (150293) заяв, або 99 % від їх загальної кількості. Також внесено 60 відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області, від початку року, опрацьовано понад 45 тис. заяв про видачу таких витягів. З них більше 4 тис. заяв опрацьовано впродовж останнього місяця.

Джерело: Вголос