“Європейська солідарність” Івано-Франківщини висунула кандидатів на міських голів і до рад усіх рівнів

Команда “Європейської Солідарності” Івано-Франківщини іде на місцеві вибори, щоб своєю роботою не дати знищити здобутки останніх років та перешкодити реваншу політичних сил, руйнівних для української незалежності.

Про це заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність”, лідер команди до обласної ради Івано-Франківщини Володимир В’ятрович під час конференції територіальної організації.

“Вже кілька місяців я маю честь очолювати територіальну організацію “Європейської Солідарності” тут, на Прикарпатті. Моє завдання полягає у формуванні монолітної та потужної команди, фракції, за яку буду нести персональну відповідальність. Очолив список нашої політичної партії до обласної ради заради впевненості виборців у моїй політичній відповідальності за наш спільний результат”, – сказав депутат.

Також він зазначив, що Україна чітко визначила стратегічну мету української держави – членство у ЄС і НАТО. І “Європейська Солідарність” послідовно її відстоює.

“Сьогодні захищаємо європейський вибір українців, відстоюючи ті ключові політичні здобутки, які ми отримали після Революції Гідності 2014 року. Серед них – одна з найуспішніших реформ, яка була запущена нашою командою, – реформа децентралізації. Її та інші реформи, що наближають нас до Європи, мусимо зробити незворотними. Це наша мета як політичної сили. Саме для цього “Європейська Солідарність” іде на місцеві вибори”, – зауважив В’ятрович.

Джерело: Прямий