У виборах до Львівської міської ради візьмуть участь 19 партій

 За посаду мера Львова боротимуться 17 кандидатів.

Львівська міська територіальна виборча комісія завершила процес реєстрації кандидатів у депутати Львівської міської ради, зареєструвавши списки 19 партій. Про це повідомила секретар комісії Марта Стеблецька, передають “Українські Новини“.

“19 партій. Постанов щодо реєстрації більше не буде”, – сказала вона.

Таким чином партії “Батьківщина”, “Варта”, “Народний Рух”, “Свобода”, “Сила і честь”, “Слуга народу” і “Європейська солідарність” подали партійні списки з 64 претендентів.

“Наш край”, “Опозиційна платформа — За життя” і “Українська республіканська партія” склали списки з 31 кандидата.

Партія “Голос” висунула 56 кандидатів, а “Громадянська позиція” зареєструвала на вибори 43 кандидатів. “Духовна Україна” подала список з 53 кандидатів, а від партії “За майбутнє” балотуються 63 кандидати.

До списку партії “Ідея Нації” включено 39 кандидатів, а партія “Конгрес Українських Націоналістів” зареєструвала 33 кандидатів.

“Самопоміч” зареєструвала 50 кандидатів,”УДАР” веде на вибори 32 кандидатів, “Українська Галицька Партія” склала список з 61 кандидата.

Зазначимо, що у Львові на вибори мера зареєструвалися 17 кандидатів. Спочатку повідомлялося, що за крісло мера Львова боротиметься 15 кандидатів. Але за день до закінчення терміну реєстрації, 28 вересня, ТВК завершила розгляд отриманих документів і зареєструвала останніх двох кандидатів

Джерело: 112.ua