Підприємці Львова можуть взяти участь в онлайн-брифінгах з послами України

Львівських підприємців запрошують долучитись до онлайн-брифінгів, які організовує Рада експортерів та інвесторів при МЗС (РЕІ), за участі послів України.

Так, під час брифінгів можна отримати консультацію від дипломатів щодо особливостей виходу на іноземні ринки, почути корисні поради та рекомендації, обговорити перспективи співпраці. Охочих взяти участь просять заповнювати та подавати заявки до 10 вересня.

«Рада експортерів та інвесторів при МЗС України започатковує новий формат взаємодії з вітчизняним бізнесом — онлайн-брифінги за участі послів України.

Під час таких сесій ви зможете проконсультуватися з нашими дипломатами щодо особливостей виходу на іноземні ринки, почути корисні поради та рекомендації, обговорити перспективи співпраці.

Першим з серії наших заходів пропонуємо онлайн-брифінг за участі керівників посольств України в Об’єднаних Арабських Еміратах, Саудівській Аравії, Катарі та Кувейті”, — інформують у РЕІ.

Всіх охочих взяти участь просять заповнити анкету РЕІ за посиланням до 10 вересня https://cutt.ly/zfWoKhp, а також надіслати презентації на скриньку olsbilyk@gmail.com, для залучення у наступних проектах.

У разі виникнення питань можна звертатись за тел.: +38(067)936−56−75, або на ел. адресу olsbilyk@gmail.com.

Джерело: Mediastar