«Народний Рух України» висунув понад 1500 кандидатів на місцеві вибори до усіх рівнів рад на Львівщині

Партії напередодні виповнився 31 рік. І щоб відзначити цю урочисту дату представники партії організували почесну ходу від пам’ятника Чорноволу й до монумента Кобзареві у центрі міста.

Учасниками цього дійства були відомі львів’яни, медики, військовослужбовці та волонтери. Які вважають, що саме ця політсила зможе змінити ситуацію в країні на краще. Й для цього на місцеві вибори на Львівщині партійці висунули понад 1500 кандидатів до усіх рівнів рад.

На думку партії, усі ці особистості представляють все ті цінності, які Народний Рух України відстоює від початку своєї діяльності у якості політичної сили. Й запевняють, що вони зможуть вирішити усі нагальні проблеми, які зараз заважають розвитку області та Львова зокрема. Щоб висловити слова підтримки на захід завітала й знана українська письменниця Лариса Ніцой.

“Я борюся в Україні за українську Україну. Вперше цей вислів був сказаний В’ячеславом Максимовичем Чорноволом. Сьогодні у нього є  багато послідовників. Це Народний Рух і Рухівці. Вони йдуть на вибори, щоб брати владу у свої руки. І я бажаю їм перемоги. Тому, що нарешті ми збудуємо українську Україну, як заповідав В’ячеслав Максимович Чорновіл“, – заявила письменниця Лариса Ніцой.

Додамо, що «Народний Рух України» також оголосив, що від їхньої організації на посаду голови Львівської ОТГ балотуватиметься Ігор Кузьмак. Як наголошують у партії, цей кандидат має великий досвід управлінської діяльності й має свій план необхідних кроків для покращення життя у Львові.

Джерело: “Правдатут. Львів”