Козицький заявив про антисемітську провокацію проти «Слуги народу» у Львові

Пізніше антисемітський напис із сітілайту стерли.
Голова ЛОДА Максим Козицький звернувся до поліції через зіпсований рекламний сітілайт партії «Слуга народу», на який невідомі нанесли антисемітський напис.

Інформацію про ксенофобський заклик на сітілайті зранку 30 вересня повідомив у Facebook директор Українського єврейського комітету Едуард Долінський.

Як пише портал Об’єднаної єврейської общини України Jewishnews, представники общини у Львові встановили місце розташування борда та повідомили про це обласному осередку партії «Слуга народу», який очолює Максим Козицький. Пізніше виявилося, що напис з сітілайту вже стерли, проте голова ЛОДА звернувся до поліції для відкриття справи через розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

«В Україні проходить передвиборча кампанія. Застосовуються різні технології, в тому числі і чорний піар. Більше того, дехто не гребує навіть антисемітськими закликами. Як очільник Львівської облдержадміністрації категорично засуджую такі дії, які є ксенофобськими за своїм змістом. І тут значення не має партійна приналежність», – написав він на Facebook.

Зіпсований сітілайт встановлений на автобусній зупинці у кінці вулиці Антоновича біля перехрестя з Кульпарківською. У поліції Львівщини ZAXID.NET повідомили, що поки що проводять перевірку щодо цього інциденту.

За розпалювання ворожнечі тим, хто обмалював борд, може загрожувати штраф від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів або обмеження волі до 5 років.

Джерело: zaxid.net