Компанія «Нафтогаз-Тепло» незаконно управляла двома ТЕЦ у Львівській області: що вирішив суд

4 вересня рішенням Окружного Адміністративного суду Києва було визнано незаконним призначення управителем двох ТЕЦ на Львівщині компанії «Нафтогаз-Тепло».

З ухвали випливає, що компанія «Нафтогаз-Тепло» була призначена управителем Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ з порушенням закону та поза конкурсом.

«Позовні вимоги мотивовано тим, що Відповідачем всупереч вимогам Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», без проведення оцінки майна та поза конкурсною процедурою, а також всупереч положенням Закону України «Про захист економічної конкуренції» вчинені протиправні дії щодо прийняття рішення про обрання ТОВ «Нафтогаз Тепло», яке не відповідає кваліфікаційним вимогам», – ідеться в документі.

Фото: Апостроф
Фото: Апостроф
Фото: Апостроф

Примітно, що передбачаючи таке рішення суду, минулого тижня зацікавлені політики ініціювали продаж ТЕЦ через СЕТАМ. Проте це виявилося неможливим.

Наразі з’являється необхідність пошуку нового управителя ТЕЦ, інакше мешканці двох міст ризикують залишитись цієї зими без тепла.

Джерело: Стопкор