Команда Веселого – партія «Патріоти України» першою подала список на вибори до ради Дрогобицької ОТГ

У понеділок, 21 вересня, політична партія «ПАТРІОТИ УКРАЇНИ» першою подала до Територіальної виборчої комісії документи щодо реєстрації списку кандидатів в депутати на виборах у раду Дрогобицької ОТГ. Поведе партію на вибори під №1 у списку Василь Веселий – відомий в регіоні управлінець, який протягом багатьох років обіймав керівні посади на підприємствах нафтогазової галузі.

Як зазначено на сторінці «ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ» у Facebook, в першу «п’ятірку» політичної сили на Дрогобиччині також увійшли:

№2 Ірина Лободич, юристка та правозахисниця;

№3 Олексій Прима, військовослужбовець, учасник АТО (ООС);

№4 Роман Діденко, лікар-анестезіолог, волонтер Фонду родини Веселого;

№5 Ірина Говірко, студентка юридичного факультету Львівського держуніверситету Внутрішніх справ, волонтер Фонду.

Також до виборчого списку Політичної партії «ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ» увійшли підприємці, освітяни та медики.

Підприємець та голова Фонду родини Веселого Андрій Веселий на своїй сторінці у Facebook зазначив, що під прапорами партії «ПАТРІОТИ УКРАЇНИ» в раду Дрогобицької громади йде його команда:

«За час виробничої роботи, діяльності Фонду родини Веселого та реалізації гуманітарних проєктів до команди долучилося багато свідомих, активних, відповідальних людей з усієї Дрогобиччини. Це підприємці, лікарі, вчителі, вчені, управлінці, військовослужбовці. Кожен з них своїми вчинками довів, що достойний представляти Дрогобицьку громаду в органах самоврядування. А оскільки чинний виборчий кодекс передбачає висування кандидатів до місцевих рад тільки від партій, моя команда об’єдналася у політичну партію «ПАТРІОТИ УКРАЇНИ». Ми вже пройшли надзвичайно складне випробування і готові до нових випробувань», – повідомив Андрій Веселий, який нещодавно заявив про участь у виборах на посаду голови Дрогобицької ОТГ шляхом самовисування.

Характерно, що подання списку «ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ» до Дрогобицької ТВК супроводжувалося штучними перепонами з боку членів комісії. Зокрема, виявилося, що в ТВК досі немає остаточного варіанту бланків і форм, а наявні – не відповідають документам ЦВК. Крім того, немає сайту виборчої комісій та документи не оприлюднені в електронному вигляді, як того вимагає законодавець.

Окремі дії Дрогобицької міської ТВК можуть свідчити як про недбалість, так і про ангажованість та небажання бачити в передвиборчій кампанії на Дрогобиччині незалежну та опозиційну до чинної міської влади партію, вважають у команді Веселого.

Зазначимо, що у своїй програмі «ПАТРІОТИ УКРАЇНИ», серед іншого, зосереджують увагу на:

  • реальній децентралізації: посиленні можливостей та повноважень громад;
  • підтримці малого та середнього бізнесу як основи заможності країни;
  • створенні сприятливого бізнес-клімату та умов для залучення інвестицій;
  • розвитку села, захисті вітчизняних фермерів, підтримці агропромислового комплексу країни;
  • якісній медицині та освіті для мешканців кожного населеного пункту: від міста до найменшого села;
  • подоланні бідності, створенні нових робочих місць, підтримці незахищених верств населення.

Відповідно до норм Виборчого кодексу, ТВК повинна зареєструвати список кандидатів протягом трьох днів.