Голову податкової Тернополя затримали за хабар у великому розмірі

Служба безпеки України затримала злочинне угруповання на чолі з керівником державної податкової інспекції Тернополя на вимаганні 40 тис.доларів. 

За даними слідства, голова податкової разом із сином – директором місцевого підприємства харчової промисловості, вимагали у колишнього співробітника комбінату сплатити неіснуючий борг у $40 тисяч за начебто розтрату ввіреного йому майна та продукції.

Аби змусити потерпілого відшкодувати «втрати», зловмисники залучили двох представників криміналітету. У разі відмови сплатити кошти кримінальники погрожували чоловіку фізичною розправою.

Директора підприємства затримали відразу після отримання другої частини «боргу» розміром $10 тисяч. Одночасно було затримано інших учасників групи: керівника податкової інспекції – у службовому кабінеті, а “криміналітет” – за місцями проживання.

Вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозри в межах кримінального провадження за ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу.

Заходи із викриття проводились спільно з львівським територіальним управлінням ДБР під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури.